
De KNMP nodigt apothekers uit om deel te nemen aan de enquête over duurzame farmacie. Hoe zetten apothekers zich in voor de noodzakelijke verduurzaming van de zorg? Zijn er obstakels bij het duurzamer werken op het gebied van milieu en klimaat?
Deze en andere vragen komen aan bod in de online enquête. Invullen kost circa 10 minuten en kan tot 25 mei 2021.
Verduurzamen farmaceutische zorg
De KNMP zet zich, samen met de VIG, Bogin en Neprofarm, in voor het verduurzamen van de farmaceutische zorg. Deze partijen vormen samen de coalitie Duurzame Farmacie en willen de belasting van geneesmiddelen(resten) op het milieu verkleinen. Daarover ondertekende de KNMP recent bestuurlijke afspraken.
Middels de enquête wil de coalitie een beter beeld krijgen van de heersende meningen en ervaringen van hun achterbannen over farmacie en duurzaamheid.
Meer informatie